Be the first to review this product
CoreParts MSP141556 toner cartridge
In stock
SKU
MSP141556
TNP79Y/TNP80Y/TNP81Y Toner Cartridge-Chemical 9K for KONICA MINOLTA Bizhub C3350i/C4050i/C3320i/C3300i/C4000i
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP141556 |
|---|---|
| EAN | 5715063451120 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 93 mm |
| Depth | 106 mm |
| Height | 153 mm |
| Package weight | 320 g |
| Weight | 163 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 320 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts MSP141556 toner cartridge
£34.55
|
New
HP CE980A Toner waste box, 150K pages...
£47.30
|
Lexmark 80C2HCE/802HC Toner-kit cyan r...
£39.10
|
Bestseller
HP CE254A Toner waste box, 36K pages f...
£30.80
|
Popular
Xerox 003R99807 Toner cartridge black,...
£35.12
|
Hot Product
Xerox 106R02156 Toner cartridge black,...
£27.65
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP141556
|
CE980A
|
80C2HCE
|
CE254A
|
003R99807
|
106R02156
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
Lexmark
|
HP
|
Xerox
|
Xerox
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Original
|
N/A
|
Compatible
|
Compatible
|
| Printing colours |
N/A
|
N/A
|
Cyan
|
N/A
|
Black
|
Black
|
| Brand compatibility |
N/A
|
HP
|
N/A
|
N/A
|
HP
|
HP
|
| Supply type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Single pack
|
Single pack
|
























































































































