Be the first to review this product
Epson C13S020693/PJIC7(K) Ink cartridge black 32.2ml for Epson PP 100/50
In stock
SKU
C13S020693
Black Ink Cartridge for Discproducer
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Colour | black |
| Content (ml) | 32.20 |
| Brand compatibility | Apple |
| SKU | C13S020693 |
| EAN | 8715946716237 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | In Stock |
Compatible Printers: Epson Discproducer PP-100 N, Epson Discproducer PP-100 AP, Epson Discproducer PP-100, Epson Discproducer PP-100 Series, Epson Discproducer PP-100 N Network, Epson Discproducer PP-50 II, Epson Discproducer PP-100 II BD, Epson Discproducer PP-100 II, Epson Discproducer PP-100 N Security, Epson Discproducer PP-50, Epson Discproducer PP-100 III, Epson Discproducer PP-50-BD
| Features | |
|---|---|
| Supply type | Single pack |
| Type | Original |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Brand compatibility | Apple |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Printing colours | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 42 mm |
| Weight | 64 g |
| Height | 26.4 mm |
| Depth | 83 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Epson C13S020693/PJIC7(K) Ink cartridg...
£49.28
|
New
Ricoh 841636 Ink cartridge cyan, 440 p...
£51.52
|
Ricoh 841638 Ink cartridge yellow, 460...
£51.52
|
Recommended
HP Q2354A/2242 Printhead cartridge blu...
£42.56
|
Bestseller
Epson C33S020464/SJIC-15-P Ink cartrid...
£49.90
|
Popular
Epson C13T08074011/T0807 Ink cartridge...
£55.73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
C13S020693
|
841636
|
841638
|
Q2354A
|
C33S020464
|
C13T08074011
|
| Manufacturer |
Epson
|
Ricoh
|
Ricoh
|
HP
|
Epson
|
Epson
|
| Type |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printing colours |
Black
|
Cyan
|
Yellow
|
Blue
|
N/A
|
N/A
|
| Brand compatibility |
Apple (brand)
|
Ricoh
|
Ricoh
|
N/A
|
Epson
|
Epson
|
| Supply type |
Single pack
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Multi pack
|




















































































